Skontaktuj się z nami w celu uzyskania specjalnej oferty. +48 604-804-860

mservice@onet.pl

Kasy Taxi

Oferujemy nowoczesne, ergonomiczne, łatwe w obsłudze, funkcjonalne kasy fiskalne przeznaczone do stosowania w taksówkach.

Kasa które oferujemy zostały od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki.

Kasa dla taksówkarzy INNOVA TAXI2

Taksometr i kasa fiskalna w jednym. Najmniejsze i najpopularniejsze urządzenie dla taksówek na rynku Polskim. Urządzenie charakteryzuje się bardzo dużą niezawodnością, niewielkimi wymiarami i wysoką estetyką. Ze względu na małe wymiary urządzenie można instalować w niszy radia samochodowego. Dane techniczne: - taksometr i kasa fiskalna w jednym - innowacyjna idea otwieranego panelu przedniego - czytelny, duży wyświetlacz LCD o bardzo szerokim kącie dobrej widoczności - bardzo łatwa wymiana papieru - wbudowany zasobnik kopii paragonów - bardzo prosty w obsłudze - wyjątkowo małe wymiary: 17 x 5,5 x 5,5 cm umożliwiają instalację w niszy radiowej

Taksometr fiskalny CEZAR

Taksometr Cezar Taksometr elektroniczny CEZAR Fiskalny przeznaczony jest do naliczania i wskazywania należności za przejazd taksówką, według określonych taryf, za przebytą drogę lub czas wynajęcia pojazdu. Praca taksometru polega na jednoczesnym pomiarze drogi przebytej przez pojazd oraz czasu wynajęcia i przeliczaniu tych wielkości według obowiązujących taryf na opłatę wskazywaną na wskaźniku opłaty. Opłata za wynajęcie naliczana jest za czas lub za drogę w zależności od tego, która z tych wielkości przeliczona na jednostkę opłaty narasta szybciej.

Jesteś taksówkarzem i potrzebujesz kasy fiskalnej? Zadzwoń  604-804-860  lub napisz

mservice@onet.pl