Skontaktuj się z nami w celu uzyskania specjalnej oferty. +48 604-804-860

mservice@onet.pl

Panele Słoneczne

panele słoneczne

Panele słoneczne – darmowa energia ze słońca.

Oferujemy kompletne zestawy solarne oraz fotowoltaiczne, idealnie dopasowane do różnych potrzeb klientów. wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz profesjonalny montaż zapewnia niezawodność instalowanych przez nas systemów solarnych oraz fotowoltaicznych.


Jeżeli jesteś już zdecydowany na instalacje paneli słonecznych, przeanalizujemy realne możliwości i najlepszy sposób realizacji inwestycji.
Nasi fachowcy, precyzyjnie dokonają pomiarów odnośnie Twojego zapotrzebowania na energię oraz wskażą, jaki rodzaj paneli i systemu będzie optymalny.
Po dokonanej analizie specjaliści zaproponują najlepszy według nich wariant. Potem nie pozostaje już nic innego, jak jego realizacja i satysfakcja z pozyskiwania darmowej, odnawialnej, ekologicznej i własnej energii.instalacje pv radom

Systemy fotowoltaiczne

Ogniwo fotowoltaiczne – działa na podobnej zasadzie, do kolektora słonecznego wychwytuje promienie słoneczne  i zamienia je w energię  elektrycznośą. Jedno ogniwo produkuje bardzo mało energii (1-2W), dlatego ogniwa łączy się w moduły, a moduły – w panele. Aby powstał prąd ze słońca potrzebny jest panel z krzemu mono- lub polikrystalicznego oraz inne urządzenia, takie jak akumulatory, kontrolery napięcia czy falowniki.

Systemy fotowoltaiczne są bezpieczne i wysoce niezawodne. Szacunkowa żywotność wysokiej klasy paneli fotowolaticznych wynosi 35 lat. Zachowują swój potencjał przez długi czas, a wydajność płyt po 25 latach nie spada zazwyczaj poniżej 80% wydajności początkowej.Sprawdź naszą ofertę kompletnych zestawów fotowoltanicznych

Cennik zestawówwiatrak

Turbiny wiatrowe

Jako uzupełnienie zestawu paneli słonecznych oferujemy również możliwość doradzenia, sprowadzenia i zamontowania oraz pełnej konfiguracji turbiny wiatrowej, dzięki której nasza instalacja stanie się bardziej niezależna od warunków pogodowych. W słoneczny dzień panele produkują energie, natomiast w wietrzny turbina wiatrowa. W ten sposób nie zabraknie nam energii. Dostępne są turbiny o mocy 500W oraz 1,2 kW oraz napięciu 12V i 24V oraz sterownikami do pełnego automatycznego działania.
W celu dokładniejszych informacji proszę dzwonić. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy.

 

Zadzwoń i umów się na rozmowę na temat paneli słonecznych

604-804-860