Skontaktuj się z nami w celu uzyskania specjalnej oferty. +48 604-804-860

mservice@onet.pl

Terminale płatnicze
Aby zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy proponujemy wynajem terminala płatniczego za pomocą którego możecie Państwo przyjmować płatności kartami VISA (www.visa.pl) i MASTERCARD (www.mastercard.pl). Jakie funkcje spełniają oferowane przez nas terminale płatnicze?
 • Przyjmowanie płatności za produkty i usługi
  Terminale płatnicze oferują możliwość przyjmowania transakcji kartowych wszystkich rodzajów kart wydawanych przez organizacje płatnicze VISA i MasterCard. Oferowana usługa cechuje się bezpieczeństwem, szybkością działania, wygodą użytkowania oraz elastycznością przejawiającą się dopasowaniem rozwiązania do potrzeb klienta.
 • Przyjmowanie płatności za rachunki
  Twoi klienci nie muszą iść na pocztę czy do banku. Swoje rachnuki mogą opłacić blisko domu lub miejsca pracy bez czekania w kolejkach. Mogą również doładować konto telefonu komórkowego, zakupić/doładować konto telefonii VoIP lub skorzystać z innych usług.
 • Przyjmowanie płatności za pomoca BLIK
  Blik to prosty, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności bezgotówkowych. Rozwiązanie to umożliwia dokonanie płatności bez użycia karty płatniczej i może w realny sposób rozszerzyć wachlarz klientów (np. o tych którzy zapomnieli portfela, ale mają przy sobie smartfon).
 • Sprzedaż doładowań
  Oferujemy możliwość poszerzenia Państwa asortymentu o sprzedaż doładowań (np. do telefonów), poprzez połączenie pomiędzy terminalem a platformą PayTel. W przypadku instalacji w punktach sprzedaży odpowiednich systemów kasowych, dodatkowo możemy zaoferować możliwość wdrożenia sprzedaży doładowań zintegrowanych z systemami kasowymi.

Terminale płatnicze Paytel Oferta

Terminale płatnicze to urządzenia, dzięki którym możesz zwiększyć konkurencyjność swojej firmy. Przy ich pomocy możesz przyjmować płatności kartami VISA i MASTERCARD. Proponowane przez nas terminale płatnicze dają możliwość przyjmowania transakcji kartowych wszystkich rodzajów kart, które są wydawane przez organizacje płatnicze VISA i MasterCard. Usługa jest bezpieczna, szybka i wygodna, elastycznie dostosowana do potrzeb Klienta. To ważne, ponieważ teraz nie musi on już odwiedzać dodatkowo poczty oraz banku a wszystkie swoje rachunki zapłaci blisko domu lub swojego miejsca pracy. W ten sposób można również doładować konto telefonu komórkowego lub skorzystać z innych usług. Nasze terminale dają również możliwość przyjmowania płatności za pomocą BLIK. To prosty i bezpieczny sposób na dokonanie płatności bezgotówkowych. Dzięki niemu można rozszerzyć wachlarz klientów na przykład o osoby, które nie mają przy sobie gotówki, ponieważ zapomniały portfela, ale mają smartfon.


Przykładowe modele terminali płatniczych dostępnych w naszej ofercie.

Potrzebujesz terminala płatniczego w Twojej firmie? Zadzwoń  604-804-860  lub napisz

mservice@onet.pl