Skontaktuj się z nami w celu uzyskania specjalnej oferty. +48 604-804-860

mservice@onet.pl

Wagi sklepowe Radom, serwis, sprzedaż, legalizacja

Zajmujemy się sprzedażą, naprawą, konserwacją oraz legalizacją wag elektronicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzamy ofertę o wagi elektroniczne. Zajmujemy się sprzedażą, kompleksową naprawą, konserwacją oraz legalizacją wag. Wspieramy proces legalizacji poprzez przypominanie o okresowych przeglądach technicznych oraz o końcu legalizacji na miesiąc przed daną datą.

Potrzebujesz Wagi do Towjego sklepu? Zadzwoń 604-804-860 lub napisz

Kontakt

Wagi sklepowe Radom

Rozglądasz się za wagą do Swojej firmy?? Dobrze trafiłeś!! Dobranie jak najlepszego urządzenia do Twoich potrzeb stanowi nie lada wyzwanie. Na rynku możesz się spotkać z coraz większym wyborem wag, które oferują producenci. Grunt to dobrze wybrać wagę, która będzie służyła na lata. Makumba Service oferuje szeroki wybór wag sklepowych w Radomiu. U nas uzyskasz pomoc w doborze swojego sprzętu. Podpowiemy jakie urządzenie wybrać, abyś był zadowolony. Najprostszymi wagami sklepowymi jakie występują to wagi proste lub kontrolne. Ich zakres działania ogranicza się do podania masy ważonego produktu. Występują one przede wszystkim w gastronomii, mniejszych punktach handlowych czy zakładach przemysłowych. W naszej ofercie przeważają natomiast wagi kalkulacyjne, które charakteryzują się tym iż mają możliwość wprowadzania do pamięci obsługiwanego urządzenia cenę jednostkową danego towaru, potrafią też obliczyć należność za zważony towar. Używane są w mniejszych punktach handlowych, np. niewielkie sklepy spożywcze czy też stragany. Warto wspomnieć, że te kasy można podłączyć do kasy fiskalnej czy komputera. Niestety jeżeli chcemy mieć wydrukowaną etykietę to trzeba będzie zaopatrzyć się w wagę etykietującą – która ma takie same funkcje jak waga prosta. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie w pamięci wagi takich danych jak: kod kreskowy, informacje podstawowe (nazwa towaru, cena za kilogram, masa oraz należność), a do tego jeszcze datę przydatności do spożycia, datę produkcji, dane dotyczące pochodzenia towaru, skład produktu, napisy reklamowe, logo firmy i elementy graficzne. Przeważnie wagi etykietujące wykorzystuje się w marketach na stoiskach wagowych z wędliną czy chociażby na dziale warzywa i owoce. Warto podkreślić, że taką wagę bez problemu podepniemy do komputera. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie odpowiedniej wagi, nic bardziej prostszego przyjdź do nas i po prostu zapytaj o wagę jaką chcesz. Postaramy się ją dla Ciebie sprowadzić.

Potrzebujesz Wagi do Towjego sklepu? Zadzwoń 604-804-860 lub napisz

Kontakt

Wagi elektroniczne serwis naprawa

Firma Makumba oferuje serwis wag elektronicznych w Radomiu. Naprawiamy wagi różnego rodzaju. Zapewniamy naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych u nas wag. Gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzonych czynności. Oczywiście bardzo ważnym elementem każdej wagi jest legalizacja, w której pomożemy jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Przed każdą legalizacją kalibrujemy wagi żeby przeszła ona wszystkie testy w Urzędzie Miar bez problemów. W przypadku zakupienia wagi trzeba również zwrócić szczególną uwagę na serwis, który z całą pewnością przyda się w trakcie awarii i przeglądów. Podnosząc swoje kwalifikacje nasi serwisanci uczestniczą w szkoleniach, aby jeszcze lepiej świadczyć dla Państwa usługi serwisowe i naprawcze. Naprawiamy wagi w szybkim terminie, jednak czas naprawy może się wydłużyć w zależności od tego jakie elementy zostały uszkodzone.

Wagi sklepowe legalizacja

Nowe wagi mają legalizację ważną przez kolejne trzy lata, licząc od daty produkcji. Dla wag wyprodukowanych na początku roku daje to prawie cztery lata. Ponowna legalizacja wagi ważna jest przez dwa lata, do końca miesiąca, w którym była wykonana. Przykładowo jeżeli legalizacja była wykonana np. w kwietniu, to ponowną legalizację musimy wykonać po dwóch latach, do końca kwietnia. Wagi nie posiadające cech legalizacyjnych nie mogą brać udziału w obrocie handlowym. Uszkodzenie cech zabezpieczających lub legalizacyjnych powoduje automatyczną utratę legalizacji.

Producenci Wag elektornicznych w naszej ofercie

3B6, Aandreaa, AND, ABMIcro, Aclas, A&D, Adam Equipement, Ados, Airpes, Air-Weight, Altenrath, Arjo Huntleight,Ascell Sensor, Ascorel, Atrax, Automex, Avery Berkel, Avery Weight- Tronix, Awo, Axis, Belt Way, Bel Engineering, Bilanciai. Bizerba, Budo-Market, Cas, Charder, Copyfax, Dens-El, Dibal, Digi, Digi Star, Dinamica Generale, Dini Argeo, Distromel, Doran, EHP, Eilersen Electric, Elemis, Elzab, Emery Winslow, Excell, EZ-Scale, Fawag, Flintab, Flintec, GSE, HBM, H-Sensortechnik, Huzap, Industrial Data, Intelligent, Ishida, Jadaver, Kera, Kern, Kilews, KPZ Waagen, Kukla, Leon Engineering,Laumas, Loadlog, Loadrite, Loup, MS Elektronik, Medesa, Mensor, Meskon, Mesomatic, Metripond Plus, Mettler-Toledo, Metro-Wag, MSI, MS Elektronik, Myweight, N.B.C., Nowag, Ohaus, Optimus, Outset, Packital, Payper, Pfister, Pfreundt, Philips, Pivotex, Praction, Precia Molen, Precisa, Precise, Prisma, Radpak, Radwag, Raute Precision, Ravas, RDS, Rhewa, Rice Lake, Rinstrum, Rowag, Salter Brecknell, Sartorius, Satis, Schenck, Schimazu, Seca, Sensocar, Setra, Siemens, Soehnle, Straightpoint, Systec, Tamtron, Telestar, Unisystem, Unitronics,Utilcell Uwe, VEI, Vibra, Vishay, Wagomat, ZAM Kęty, ZMPiUT Nysa i inne...