Skontaktuj się z nami w celu uzyskania specjalnej oferty. +48 604-804-860

mservice@onet.pl

Dotykačka - System kasowy POS

pos dla gastronomii radom

System kasowy POS Dotykačka dystrybutor Radom


Niezawodny System kasowy POS Dotykačka

System kasowy Dotykacka jest doceniany przez użytkonwików ze względu na prostą instalację, łatwą obsługę, niezawodną pracę, wsparcie techniczne nonstop oraz szczegółowe instrukcje. Kasy działają w niezawodny sposób nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Dotykačka to niezawodny system kasowy oraz nowoczesny sprzęt współpracujący z drukarkami fiskalnymi oraz wieloma akcesoriami przeznaczonymi dla małych i średnich firm prowadzących sklepy, zakłady gastronomiczne, hotele oraz świadczących różnorodne usługi.

Dotykačka MOBILNA

Sprzedaż z tym systemem kasowym, wyposażonym w wiele praktycznych funkcji, jest prosta i intuicyjna. Nieważne czy sprzedajesz produkty w sklepie czy przekąski na festiwalach, masz stragan, salon fryzjerski, świadczysz usługi w swoim warsztacie lub wprost u klienta – otrzymasz wysokiej jakości instrument do sprzedaży, rejestrowania klientów i dostawców oraz zasobów magazynowych gdziekolwiek tego potrzebujesz. System kasowy Dotykačka jest kompatybilny z wieloma modelami drukarek fiskalnych i innych akcesoriów.


Dotykačka UNIWERSALNA

Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą. Ten niezawodny system kasowy jest idealny nie tylko dla firm gastronomicznych. Umożliwi Ci doskonałą rejestrację sprzedaży, zamówień do kuchni i na bar oraz drukowanie paragonów kasowych dla klientów. Idealnie nadaje się także do sklepów lub hoteli. W dowolnym momencie możesz go rozbudować o dodatkową drukarkę do kuchni lub czytnik chipów dla obsługi.


Dotykačka KOMPLETNA

Kompletny zestaw dla każdego sklepu lub firmy z wieloma oddziałami i tysiącem pozycji w magazynie. Znajdzie też zastosowanie w zakładach gastronomicznych i hotelach. W pełni działający zestaw natychmiast podniesie efektywność sprzedaży dzięki czytnikowi kodów kreskowych i prostemu połączeniu z drukarką paragonów kasowych. W dowolnym momencie możesz do niego dodać kolejne urządzenie i centralnie zarządzać nawet całą siecią sklepów dzięki funkcji zarządzania zdalnego i aplikacji magazynowej.


Plany abonamentowe aplikacji Dotykačka

System kasowy POS Dotykačka dostępne zestawy

Dotykačka KOMPLETNA

14″ terminal dotykowy

stojak VESA do kasy dotykowej

drukarka fiskalna w komplecie (Pakiet promocyjny z drukarką fiskalną EMAR TEMPO PRO. )

szuflada kasowa

czytnik kodów kreskowych na USB

okablowanie

Dotykačka UNIWERSALNA

14″ terminal dotykowy

stojak VESA do kasy dotykowej

drukarka fiskalna w komplecie (Pakiet promocyjny z drukarką fiskalną EMAR TEMPO PRO. )

okablowanie

Dotykačka MOBILNA

8″ tablet kasjerski

4G + WiFi

 

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny są cenami NETTO. Informacje pochodzą od Naszego partnera https://dotykacka.pl/